Офіційні продажі пристроїв стартували 28 жовтня цього року.
У мережі на YouTube-каналі Flossy Carter був опублікований перший офіційний огляд смарт-годинника Apple Watch Nike+, офіційні продажі яких стартували 28 жовтня. Відомо, що новинка була створена при співробітництві Apple і виробника спортивного взуття та одягу.
Головною відмінністю Apple Watch Nike+ є їх дизайн. Якщо корпус годинника фактично не відрізняється від корпусу Apple Watch, це ремінь із фтореластомера є унікальним і “дихаючим”. Доступні ременці в чотирьох кольорових варіантах.
Користувач серед доступних циферблатів може вибирати між двома ексклюзивними від компанії Nike – цифровим і аналоговим. Також повідомляється, що новинка отримала виключно алюмінієвий корпус, у цьому випадку не були передбачені керамічні та стальні варіанти, як у випадку з Apple Watch.
Відомо також, що новинка з внутрішньої сторони корпусу отримала круглу кришку з оптичними датчиками пульсу. Виповнена вона з кераміки. Скло, яке прикривають датчики, виконані із сапфіра.
Що стосується функціональних особливостей, то з даними смарт-годинником можна без додаткового вводу параметрів. Для цього передбачений спеціальний додаток Nike+ Run Club.

Коментарі