Вперше помічений на лютневому показі бренду John Elliott у Нью-Йорку силует Nike M2K Tekno близький до релізу. Незважаючи на нове ім’я, в його основі лежить дизайн Nike Air Monarch – недорогих та ототожнюючих протиставлення моді, але надзвичайно успішних з точки зору продажів кросівок.
У 2013 році Nike продав більше пар Air Monarch IV, ніж Air Force 1, Cortez, Air Max 1 та будь-яких інших кросівок бренду. Вони виправдали назву і справді стали правителем у своїй категорії. Під назвою M2K Tekno силует знайшов кілька нових деталей, але зберіг відомий вигляд, який добре вписується в сучасні тенденції — настільки добре, що в Твіттері Каньє Вест порівняв M2K Tekno з YEEZY 700. Зараз твіт уже віддалений.
Порівняно з джерелом натхнення, силует Nike M2K Tekno отримав кілька свіжих деталей – збоку тепер знаходяться два «звуші» різних розмірів, ззаду додалася футуристична вставка із пластику, шари підошви розділені більш явно, а шкіряна конструкція верху стала ще складнішою. У першому релізі доступно два мінімалістичні забарвлення – біле і чорне, обидві з часткою контрастних акцентів в області п’яти.

Коментарі