Новий силует від німецького бренду, що відображає головну тенденцію цьогорічного снікер-культури.
Про силует PUMA Thunder Spectra відомо з лютого цього року, а наш магазин першим у країні докладно про нього розповів. За цей час нові кросівки встигли стати одним із найочікуваніших релізів. Незабаром вони почнуть підкорювати вулиці міст по всьому світу. Разом з анонсом старту продажів, ми нагадаємо про натхнення та технологічні рішення, що стоять за Thunder Spectra.
Сучасне минуле
Силует PUMA Thunder Spectra повністю відповідає духу часу – масивний та повний деталей, але з явним спортивним ухилом. Бренд досліджує цей напрямок з 2005 року, коли було анонсовано колаборацію з Alexander McQueen. Модний будинок імені головного хулігана британської моди тринадцять років об’єднує досвід PUMA для спортсменів з екстравагантністю та непослухом, що прийшов від високої моди Олександра Маккуїна. Один з найкращих прикладів – кросівки PUMA × McQ Tech Runner Low.
У кросівках PUMA Thunder Spectra ідея, закладена в Tech Runner Low, зводиться в абсолют — кожен елемент говорить про надмірно збільшені пропорції та запозичені з 90-х яскравих кольорів. Але якщо три-чотири роки тому це було б радикальним експериментом, то тепер це виражає сучасну снікер-культуру в особі одного силуету.
Підошва зроблена з легкого та комфортного для стопи матеріалу IMEVA, що переходить у термополіуретанові вставки і потім у преміальний верх, що поєднує нейлонову сіточку зі шкірою та замшею. Логотип бренду у вигляді лінії, що згинається, Formstripe, помітний менше, ніж на лаконічних силуетах на кшталт PUMA Suede — тут він зливається з хитромудрою конструкцією, натхненною людською анатомією. PUMA Thunder Spectra – один із головних претендентів на звання літнього хіта у світі взуття.

Коментарі